Top 10 Collory Backmatte Hundekekse – Podložky na pečení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Collory

#ad

Silikonová pečicí podložka Collory | podložka pro opakované použití | žáruvzdorná do 240 °C | 40 × 28 × 0,7 cm | vhodná pro styk s potravinami neobsahuje BPA | nepřilnavý povrch | forma na pečení pamlsků pro psy

#ad
Collory #ad - Mnohostranná: silikonová podložka s výstupky je oboustranně použitelná. Tento kvalitní silikon je nepřilnavý. Alternativně použitelná také jako pečicí forma na pamlsky pro psy nebo dokonce jako forma na čokoládu. S výstupky na dolní straně můžete v troubě upéct koláč, jako jsou kuřecí stehna, pizzu z čerstvého těsta nebo sušenky.

Vhodná pro standardní pečicí plechy. Současně může odkapávat tuk a díky vysokému okraji po obvodu podložky je zachycen. Navíc je pečicí podložka skladná – lze ji skladovat srolovanou. Dné přichytávání ani připalování. Prvotřídní materiál: pečicí podložka collory je vyrobena ze 100% potravinářského silikonu, vhodná do mikrovlnné trouby a myčky. Naše pečicí podložka je temperovaná, neobsahuje BPA a je bez zápachu splňuje normu LFGB.

Ideální také jako podložka pod hrnce a pánve. Použití: dokonalá, opakovaně použitelná pečicí podložka – lze ji tedy používat opakovaně, a tak se v průběhu času vyplatí přestat používat alobal nebo pečicí papír. Jednoduchá manipulace a čištění díky ohebnému materiálu, a lze ji tak používat ihned po umytí. V troubě nebo mikrovlnné troubě. Zdravé a bez tuku: vymazávání olejem nebo tukem je zbytečné.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad
Výška0.39
Délka15.35
Hmotnost0.4
Šířka11.02
Číslo díluunknown
ModelkaBM-Halbkugel

2. Collory

#ad

Bezpečná pro potraviny a bez Bpa, Collory Pečicí podložka psí sušenky pro MINI 1,5 cm pamlsky ve tvaru srdce, silikonová forma na pečení, forma na pralinky, žáruvzdorná, forma na čokoládu

#ad
Collory #ad - Perfektní pro alergiky: tisíce nadšených zákazníků pečou již s našimi formami pro vaše citlivé čtyřnohé přátele. Přísady můžete zcela individuálně přizpůsobit potřebám a potravinové nesnášenlivosti vašeho psa. Materiál: stejně jako všechny naše pečicí formy collory vám nabízíme nejlepší platinový silikon v potravinářské kvalitě.

A to zcela bez obilí. Protože zdraví lidí a zvířat je pro nás nejvyšší prioritou, jsou naše silikonové podložky samozřejmě již vypečené "temperované" a nabízeny bez BPA. Velikost tvaru: s velikostí 1, 8 cm je tvar srdce ideální pro středně velké a velké psy. Můžete tak ihned začít po umytí vodou a mycím prostředkem. Pečení pro psy: s touto pečicí podložkou v praktických standardních velikostech pečícího plechu můžete rychle a jednoduše vyrobit 244 mini dobrot ve tvaru srdce jedním pečením.

Tekuté těsto nalijte na pečicí podložku, otřete škrabkou a vložte do trouby. Celková pečicí podložka má rozměry 39 cm × 28, 4 cm a tloušťkou/výškou 0, 5 cm × 1, 5 cm. Zpracujte čerstvé, zdravé a regionální přísady do tekutého těsta. Přidaná hodnota: nyní si můžete sami určit, co se do pochoutky dostane – bez přísad. Dné velké úsilí, jako je vyválení těsta a vyrývání.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad
Výška0.1
Délka15.35
Šířka11.22
ModelkaBM-Herz-Mini

3. Collory

#ad

Nepřilnavá a bezpečná pro potraviny bez BPA, forma na pečení kostí, pečicí forma pro mini DIY psí sušenky a pamlsky, forma na pralinky, Collory Mini kost 2 cm silikonová pečicí podložka

#ad
Collory #ad - Celkem pečicí podložka má rozměry 40 cm × 28 cm. Perfektní pro alergiky: tisíce nadšených zákazníků pečou již s našimi formami pro své citlivé čtyřnohé přátele. Tekuté těsto nalijte na pečicí podložku, co se do pochoutky dostane – bez přísad.

Pečení pro psy: s touto pečicí podložkou ve standardních velikostech pečícího plechu můžete rychle a snadno vyrobit 249 pochoutek ve tvaru mini kosti jedním pečením. Můžete tak ihned začít po umytí vodou a mycím prostředkem. Rozlišování pro psa: nyní si můžete sami určit, otřete škrabkou a vložte do trouby. Velikost tvaru: s velikostí 2 cm x 1 cm a tloušťkou/výškou 0, 6 cm je mini tvar kosti ideální pro malé a středně velké psy. Zpracujte čerstvé, jako je vyválení těsta a vyrývání.

Přísady můžete zcela individuálně přizpůsobit potřebám a potravinové nesnášenlivosti vašeho psa. Materiál: stejně jako všechny naše pečicí formy collory vám nabízíme nejlepší platinový silikon v potravinářské kvalitě. A to zcela bez obilí. Dné velké úsilí, zdravé a regionální přísady do tekutého těsta. Protože zdraví lidí a zvířat je pro nás nejvyšší prioritou, jsou naše silikonové podložky samozřejmě již vypečené "temperované" a nabízeny bez BPA.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad
Výška0.39
Délka15.75
Hmotnost0.53
Šířka11.02
ModelkaBM-Knochen

4. Collory

#ad

Pečicí forma pro střední DIY psí sušenky a pamlsky, forma na pečení kostí, forma na čokoládu, forma na pralinky, Collory Silikonová pečicí podložka střední kosti 3,2 cm, nepřilnavá a bezpečná pro

#ad
Collory #ad - Dné velké úsilí, zdravé a regionální přísady do tekutého těsta. Pečení pro psy: s touto pečicí podložkou v praktických standardních velikostech pečících plechů můžete rychle a jednoduše vyrobit 124 středně velkých dobrot ve tvaru kosti jedním pečením.

Přísady můžete zcela individuálně přizpůsobit potřebám a potravinové nesnášenlivosti vašeho psa. A to zcela bez obilí. Perfektní pro alergiky: tisíce nadšených zákazníků pečou již s našimi formami pro své citlivé čtyřnohé přátele. Můžete tak ihned začít po umytí vodou a mycím prostředkem. Materiál: stejně jako všechny naše pečicí formy collory vám nabízíme nejlepší platinový silikon v potravinářské kvalitě. Velikost tvaru: s velikostí 3, 2 cm x 1, 8 cm je tvar střední kosti ideální pro středně velké a velké psy.

Zpracujte čerstvé, jako je vyválení těsta a vyrývání. Protože zdraví lidí a zvířat je pro nás nejvyšší prioritou, jsou naše silikonové podložky samozřejmě již vypečené "temperované" a nabízeny bez BPA. Tekuté těsto nalijte na pečicí podložku, co se do pochoutky dostane – bez přísad. Přidaná hodnota: nyní si můžete sami určit, otřete škrabkou a vložte do trouby. Celková pečicí podložka má rozměry 39 cm × 28, 5 cm a tloušťkou/výškou 0, 5 cm.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad

5. Collory

#ad

Forma na čokoládu, Collory Mini tlapky 1,5 cm silikonová pečící podložka na pamlsky, psí sušenky, domácí pečení, forma na bonbony, materiál nepřilnavý a bezpečný pro potraviny bez BPA petrolej

#ad
Collory #ad - Zdraví lidí a zvířat je pro nás nejvyšší prioritou, proto jsou naše silikonové podložky již vypečené "temperované" a nabízeny bez BPA. Pečení pro psa: jako pečicí podložka na pamlsky si můžete sami určit, co se do pochoutek dostane.

Rohož do trouby lze mýt také v myčce a snáší teploty až 240 °C. Zpracujte čerstvé a zdravé přísady do tekutého těsta. Tekuté těsto nalijte do prohlubní, přetřete a vložte do trouby. Prvotřídní materiál: naše silikonové pečicí formy collory vám nabízíme z nejlepšího platinového silikonu, bez zápachu a v potravinářské kvalitě.

Rychle a jednoduše můžete vyrobit 460 mini odměňovacích pochoutek jedním pečením. Přísady můžete zcela individuálně přizpůsobit potřebám a potravinové nesnášenlivosti vašeho psa, a to zcela bez obilovin. Můžete je tedy ihned použít po umytí vodou a mycím prostředkem.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad
ModelkaMini Pfote

6. Collory

#ad

Collory Medium tlapky 3 cm silikonová pečicí podložka, forma na pečení kostí, nepřilnavá a bezpečná pro potraviny bez BPA, psí tápky, pečicí forma pro DIY psí sušenky a pamlsky, forma pralinky, forma na čokoládu

#ad
Collory #ad - Lahodná velikost: d x Š Medium: 3 x 3 cm. Počet chutných lázní pro podložku: střední: 64. Celková velikost pečicí podložky: 39, 5 x 28, 5 cm. Tloušťka: střední: 0, 9 cm.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad
Výška0.01
Délka15.55
Šířka11.22
ModelkaBackmatte Pfote

7. Collory

#ad

Zvířecí obličeje, pečicí forma pro psí sušenky, nepřilnavá a bezpečná pro potraviny bez BPA, Collory Happy Pets Ø 2,3 cm silikonová pečicí podložka, pralinky a bonbony, gumoví medvídci

#ad
Collory #ad - Vytvořte perfektní oblíbené pochoutky pro trénink a odměňování svého psa. PoČet leckerlis pro matte: 84 kusů. Hlavy zvířat jsou ideální pro středně velké a velké psy. Nebo také pro malé psy jako svačinu pro mezití. Celková velikost pečicí podložky: 36, 0 cm × 28, 5 cm. Tloušťka / výška lahodnosti: 1, 0 cm. Velikost lízátka: délka x šířka cca 2, 3cm x 2, 3cm.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad

8. Collory

#ad

Collory velké kosti 7 cm silikonová forma na pečení kostí pro psí sušenky a psí pamlsky, nepřilnavá a bezpečná pro potraviny bez BPA, forma na pralinky

#ad
Collory #ad - Teplotní odolnost: -40 °C ~ +230 °C. Super vhodné pro velké psy. Nalijte připravené tekuté těsto do prohlubně a vložte do trouby. Velikost tvaru kosti: délka 7 cm x šířka 3 cm x výška 2 cm. Naše výrobky jsou temperované "vypálené" a lze je použít ihned po praní.

Vhodné pro standardní pečicí plechy. Vysoce kvalitní silikon s maximální nepřilnavou vrstvou se snadno čistí, nic nepřilepí. Zaručujeme vám proto nejvyšší kvalitu a servis – kdykoli. Při výrobě používáme pouze vysoce kvalitní potravinářský silikon, který je absolutně chuťově neutrální: Protože jsme o našich produktech přesvědčeni, nabízíme vám 100% záruku spokojenosti. Vyjde se 34 velkých kostních sušenek. Prémiový materiál: pečicí forma collory je ze 100% potravinářského silikonu, bez bpa a bez zápachu lfgb.

Výroba psích dezertů je naše silikonová pečicí forma je vhodná pro pečení i zdravých pochoutek pro vaše milované čtyřnohé kamarády. Etrná k životnímu prostředí: opakovaně použitelná pečicí forma má dlouhou životnost a lze ji používat téměř nadčasově – výhodou je tedy opětovné použití a v průběhu času se vyplatí, když se člověk může vzdát průmyslových psích sušenek. Kvalita se vyplatí: ne každý silikon je stejný.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad
Výška0.79
Délka15.35
Šířka10.24
Číslo díluice001
ModelkaBM-Knochen

9. Collory

#ad

Collory Mini donut 1,8 cm silikonová pečicí forma pro psí sušenky a psí pochoutky, forma na pralinky, forma na čokoládu, nepřilnavá a bezpečná pro potraviny bez BPA mramorovaná růžová

#ad
Collory #ad - Perfektní pro alergiky: tisíce nadšených zákazníků pečou již s našimi formami pro své citlivé čtyřnohé přátele. Můžete tak ihned začít po umytí vodou a mycím prostředkem. Materiál: jako všechny naše pečicí formy collory vám nabízíme nejlepší platinový silikon v potravinářské kvalitě.

Přísady můžete zcela individuálně přizpůsobit potřebám a potravinové nesnášenlivosti vašeho psa. Celková pečicí podložka má rozměry 39, 5 cm x 28 cm. Pečení pro psy: s touto pečicí podložkou v praktických standardních velikostech pečícího plechu můžete rychle a jednoduše vyrobit 159 mini pochoutek ve formě koblihy s jedním pečením. A to zcela bez obilí. Rozlišování pro psa: nyní si můžete sami určit, co se do pochoutky dostane – bez přísad.

Protože zdraví lidí a zvířat je pro nás nejvyšší prioritou, jsou naše silikonové podložky samozřejmě již vypečené "temperované" a nabízeny bez BPA. Velikost tvaru: s průměrem 1, 8 cm a tloušťkou/výškou 0, 9 cm je tvar koblihy ideální pro středně velké a velké psy. Dné velké úsilí, zdravé a regionální přísady do tekutého těsta. Zpracujte čerstvé, otřete škrabkou a vložte do trouby. Tekuté těsto nalijte na pečicí podložku, jako je vyválení těsta a vyrývání.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad
Výška0.98
Délka11.42
Hmotnost0.68
Šířka8.27

10. Collory

#ad

Collory Silikonová pečicí podložka, křupavé tyčinky, tyčinky, forma na pečení müsli tyčinky, snack pro člověka a zvířata, žvýkací tyčinky jako psí sušenky, střední tyčinka 16 cm

#ad
Collory #ad - Temperované: bez škodlivých látek. Velikost řemínku délka x šířka x tloušťka: 16 x 2 x 1 cm. Celková velikost pečicí podložky: 36, 0 x 28, 5 cm. 100% potravinářský platinový silikon. Teplotní odolnost: -40 °C ~ +240 °C.
ZnačkaCollory #ad
VýrobceCollory #ad
Výška0.01
Délka6.3
Hmotnost0.82
Šířka0.79
ModelkaBackmatte